KONST / Litografier / Färglitografi 12286448
nr 1228 6448
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 133/195. Motivet: 30x40 cm
Utrop:
600 kr
måndag 14 januari 2019
kl 20:20:56
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson